021-88802213-88944100-88944152

پیانو دیجیتال

ارسال شده توسط seo bartar

سه نوع پیانوی دیجیتال وجود دارد:

  • پیانوی دیجیتال : که در یک جعبه کابینتی شکل قرار دارد و داری 88 کلید است و دارای یک صفحۀ سیستم صدا است و معمولا” یک ضربه سنج صدا هم داخل آن تعبیه شده است و بعضی از آنها قابلیت ضبط صدا را هم دارند.
  • پیانوی دیجیتال برای گروه موسیقی(Ensemble) : این پیانو نیز همانند پیانوی دیجیتال معمولی درون یک جعبۀ کابینتی قرار دارد و 88 کلید دارد و دارای سیستم تقویت صدا و یک مترونوم هم میباشد و قابلیت ضبط صدا برای ساخت و تنظیم آهنگ را دارد.
  • پیانوی صحنه( Stage) : شبیه به پیانوی دیجیتال است امّا درون یک جعبۀ کابینتی قرار ندارد که این ویژکی به آن اجازۀ جابه جایی بیشتر و نگه داری بهتری را میدهد.

 

در انتخاب و خرید پیانوی دیجیتال باید به راحتی در جابه جایی آن دقت کرد، چرا که در مقایسه با پیانوهای معمولی فضای کمتری را اشغال میکنند و راحت میتوان آنها را جابه جا کرد. کسانی که هزینۀ خرید و نگهداری پیانوی معمولی را ندارند پیانوی دیجیتال میتواند بهترین گزینه برای آنها باشد . پیانوی دیجیتال ویژگی کم و زیاد کردن و ضبط صدا را دارد، پس اگر میخواهید دستگاهی چند کاره داشته باشید، پیانوی دیجیتال  برایتان گزینه ای مناسب میباشد . برخی از پیانوهای دیجیتال قابلیت اتصال فلش مموری را دارند و برخی قابلیت اتصال به دستگاه MIDI  را دارند که یک دستگاه تنظیم کننده صدا میباشد و بسیاری از پیانوهای دیجیتال قابلیت نصب USB را دارند که میتوانند به هر دستگاه دیگری نصب شوند و برای کسانی که این کارایی ها برایشان اهمیت ، پیانوی دیجیتال بهترین گزینه است.

  • ژوئن 11, 2016