021-88802213-88944100-88944152

ارکستر سازهای بادی تهران با یک خواننده جهانی اجرا می‌کند

wind struments

اخبار

ارکستر سازهای بادی تهران با یک خواننده جهانی اجرا می‌کند

ارسال شده توسط kiyomars

ارکستر سازهای بادی تهران با یک خواننده جهانی اجرا می‌کند

 

تاريخ تنظيم: یکشنبه 30 فروردین ماه 1394

 

سرپرست ارکستر سازهای بادی تهران از برگزاری کنسرتی بزرگ با حضور یک خواننده جهانی در کشورمان با شکل و شمایلی متفاوت سخن گفت.

سینا ذکایی سرپرست ارکستر سازهای بادی تهران در گفتگو با خبرگزاری مهر ضمن تشریح تازه ترین فعالیت‌های این مجموعه موسیقایی توضیح داد: تمام تلاش خود را می کنیم که برای برگزاری کنسرت در مهر ماه آماده باشیم. پس از برنامه های موفقی که چند ماه گذشته همراه با عالیم قاسیم اف داشتیم بنا داریم از یک خواننده جهانی دیگر برای حضور در این کنسرت استفاده کنیم.

وی ادامه داد: خواننده ای که برای برگزاری کنسرت مهر ماه در نظر داریم از افراد بسیار معروفی است که تاکنون در منطقه خاورمیانه حضور نداشته و تا آنجا که اطلاع دارم فقط در دوبی برنامه هایی را اجرا کرده است بنابراین و با توجه به اینکه فضای کاری این هنرمند با محتوای ارکستر بادی تهران سازگاری زیادی دارد تصور می کنم برنامه بسیار هیجان انگیزی برای مخاطبان موسیقی خواهد بود. البته ما تا زمان قطعی شدن حضور وی در ایران نمی توانیم نامی از این خواننده ببریم اما تا به امروز مشکلی برای حضور این خواننده در ایران وجود ندارد.

سرپرست ارکستر سازهای بادی تهران با اشاره برنامه های دیگر این مجموعه موسیقایی بیان کرد: به احتمال فراوان برای برگزاری چند برنامه و کنسرت سفرهایی به خارج از کشور خواهیم داشت که هنوز تاریخ این سفرها مشخص نیست اما قطعا این سفرها تا قبل از مهرماه و برگزاری کنسرت بزرگ‌مان خواهد بود.

ذکایی در پایان عنوان کرد: با توجه به تراکم کاری که در برنامه های ما وجود دارد امسال به یقین آلبومی را منتشر نخواهیم کرد چرا که مهیا کردن شرایط یک کنسرت بزرگ در مهر ماه آن هم با حضور هنرمندان خارجی نیازمند تمرکز زیادی است.

ارکستر سازهای بادی تهران به سرپرستی سینا ذکایی، رهبری جاوید مجلسی و خوانندگی عالیم قاسیم اف دی ماه سال گذشته کنسرتی را در تالار وحدت برگزار کرد که این برنامه با استقبال قابل توجه علاقه مندان روبه رو شد.

نوشته شده توسط kiyomars

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *